Opis

XZIBIT WYSTĄPI W WARSZAWIE!

Xzibit gwiazda hip-hopu, jeden z najlepszych MC’s w historii Zachodniego Wybrzeża, autor takich hitów jak „X”, „Paparazzi”, „Front 2 Back”, “Multiply” czy „Hey Now”, znany z programu MTV „Pimp My Ride”, w sobotę 9 listopada wystąpi w Warszawie w klubie Palladium i dzień później, 10 listopada, w krakowskim klubie Kwadrat.

Bilety są już dostępne, w cenach od 80 PLN, on-line na biletomat.pl https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/xzibit-warszawa-8375/, Goingapp https://goingapp.pl/evt/2145885/xzibit-warszawa-proxima oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Chociaż urodził się w Detroit, a kilka lat młodości spędził w Albuquerque, Xzibit określany jest jako jeden z najważniejszych amerykańskich raperów z Zachodniego Wybrzeża. To wszystko za sprawą przeprowadzki do Los Angeles w wieku 14 lat, gdy powodowany obserwacją rozwijającej się sceny hiphopowej, postanowił spróbować swoich sił w pisaniu tekstów oraz występach na scenie. Jako MC był członkiem Likwit Crew, a w mainstreamie zasłynął za sprawą przyjaźni z takimi sławami jak Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, 50 Cent czy Ice Cube, z którymi współpracuje na co dzień.

Ma na swoim koncie 7 albumów, w tym złote „Man vs. Machine”, „Weapons of Mass Destruction” czy „Full Circle”, z których pochodzą single „Multiply”, „Hey Now” oraz „Concentrate”. Wszystko zaczęło się jednak od wydanego w 1996 r. albumu „At The Speed Of Life”, który był zalążkiem późniejszych sukcesów. Konsekwentnie prowadzona kariera sprawiła, że Xzibit na początku XXI wieku zajął zasłużone miejsce wśród największych sław hiphopowej sceny! Nie sposób wyobrazić sobie rapu, bez tego przepotężnego głosu, tony hitów i flow, przed którym można tylko bić pokłony.

Panie i Panowie, przed Państwem X… ZIBIT!

https://www.youtube.com/watch?v=g5xJBKVGTGs
https://www.youtube.com/watch?v=rvFOYMuABMY
https://www.youtube.com/watch?v=qJxk1leG1wY
https://www.youtube.com/watch?v=mi5Mq-7_dls