Opis

BIO:
? Nazywam się Łukasz Knopek Konopka. W wieku 20 lat podjąłem pierwsze kroki, aby zostać profesjonalnym lektorem. Na przestrzeni lat spełniłem swoje marzenie i zrealizowałem cel. Mój głos jest oprawą stacji Eska Rock oraz Eurosport. Dodatkowo czytam filmy dla takich kanałów jak Netflix, Discovery Channel, National Geographic czy Fox. Ponadto można mnie usłyszeć w PLL LOT, gdzie również czytam filmy. Na przestrzeni lat, miałem okazję czytać Drogę Krzyżową na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku oraz prowadzić wiele imprez jako konferansjer. Więcej na www.knopekpelnageba.pl

Tytuł kursu: WARSZTAT PEŁNĄ GĘBĄ

? W ciągu 50 minut przedstawię najskuteczniejsze ćwiczenia, które pokażą Ci, jak pracować nad dykcją i świadomością głosu. Całość oparta jest o mój pierwszy w Polsce kurs lektorski online, który wydałem jako odpowiedź na pytania:

Jak dobrze i zdrowo posługiwać się głosem?
Jak zostać lektorem i rozpocząć pracę w radiu i telewizji?
Jak ćwiczyć, aby wypracować bardzo dobrą dykcję?

Cały kurs to esencja mojej kilkuletniej drogi, jaką przeszedłem, aby teraz cieszyć się wolnością finansową w zawodzie lektora. Odniosłem sukces i sięgnąłem po swoje. Stworzyłem szkolenie online, które składa się z praktyki, teorii i co najważniejsze ćwiczeń i to właśnie na nich skupimy się podczas warsztatu.

? Więcej informacji oraz darmowe lekcje na mojej platformie e-learningowej https://knopekpelnageba.pl/kursy-online/

Aby wziąć udział w warsztacie, pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie: bit.ly/2lWQMJD