Opis

Mnóstwo dobrych koncertów. Tak w skrócie zapowiada się tegoroczny Warszawski Festiwal Konesera w odnowionej dawnej fabryce wódek.

Warszawski Festiwal Konesera po raz drugi!

Pierwsze urodziny obchodzimy jeszcze huczniej niż nasze otwarcie rok temu!

Koncerty, jedzenie, moda, design, sztuka w wyjątkowej zabytkowej przestrzeni miejskiej. Świętujcie z nami nasze urodziny przy dobrej muzyce.

W programie koncerty:
Organek?The Dumplings?Fisz Emade Tworzywo?L.U.C?Wojtek Mazolewski Quintet KOMEDA? Katarzyna Nosowska? Skubas ? SABINA

WSTĘP WOLNY!

Pełen program strefy dzieci —> http://bit.ly/WFKStrefaDzieci

KONCERTY:
SOBOTA:
16.30 Sabina
17.45 Skubas
19.15 Nosowska
21.00 Ørganek

NIEDZIELA:
16.30 Wojtek Mazolewski Quintet Komeda
18.00 L.U.C & Rebel Babel Ensemble
19.30 The Dumplings
21.00 Fisz Emade Tworzywo

Warszawskiemu Festiwalowi Konesera towarzyszą aż dwie specjalne edycje Targi Rzeczy Ładnych – największych targów designu w Warszawie.
Zapraszamy na TRŁ Fresh! #2 – nowy polski design (14-15 września), gdzie znajdziecie nowy polski
design od 150 wybranych marek, oraz na pierwszą edycję TRŁ Print! – plakat / ilustracja / druk (14 września) – targi plakatów, ilustracji i druku – z setką najlepszych polskich ilustratorów i plakacistów w jednym miejscu!

14 – 15 września
Centrum Praskie Koneser

Dawna fabryka wódek Koneser znajdująca się na Pradze Północ powróciła na mapę Warszawy. To miejsce charakterystycznych budynków z czerwonej cegły, którego niektóre zabudowania sięgają końca XIX wieku, w trakcie remontu został odrestaurowany i zaadaptowany do wielu nowych funkcji. Dziś na terenie Konesera znajdziemy wiele restauracji, pasaż z modą autorską niedostępną w żadnym centrum handlowym, strefę dobrego designu, biura, mieszkania oraz pierwszy w Polsce hotel Moxy skierowany głównie do nielubiących tradycyjnych hoteli millenialsów oraz sklepy. Wciąż czuć tu też ducha Warszawy sprzed lat i dawnej fabryki wódek, bo na terenie znajduje się także interaktywne Muzeum Polskiej Wódki, w którym poznamy historię tego trunku. Jest też Muzeum Biżuterii oraz niedługo otwiera się Museum of Illusion.

Więcej o miejscu: http://koneser.eu/