Opis

Distorted Festival 2019
wspólnie TBA Music prezentują:

Warszawski koncert premierowy Trupa Trupa promujący album
„Of the Sun”, który ukazał się 13 września nakładem Glitterbeat Records.

BILETY I PULA:
▶️ https://www.biletomat.pl/pop-rock/trupa-trupa-warszawa-8250/
▶️ https://goingapp.pl/evt/2153331/trupa-trupa
▶️ https://empikbilety.pl/wydarzenie/trupa-trupa/listopad-2019
oraz stacjonarnie w salonach Empik.

Jeden z naszych najpopularniejszych muzycznych towarów eksportowych zaprezentuje album „Of the Sun” w pięciu polskich miastach. Trasa koncertowa obejmie również występy m.in. w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Wielkiej Brytanii.

06.11 – Warszawa, Pogłos
07.11 – Poznań, Meskalina
08.11 – Gdańsk, TBA
09.11 – Wrocław, D.K. Luksus
10.11 – Kraków, Klub RE

Trupa Trupa to Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. W 2015 roku w brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and X-Ray Records ukazał się album „Headache”.
Rok później zremasterowana wersja „Headache” została wydana przez francuski label Ici d’ailleurs. W 2017 roku w wyniku współpracy francuskich i angielskich wydawców ukazał się
kolejny album „Jolly New Songs”. Płyta doczekała się japońskiej edycji wydanej przez Moorworks.
W międzyczasie Trupa Trupa wystąpiła na wielu festiwalach muzycznych m.in. SXSW, Primavera Sound, Iceland Airwaves, Colours of Ostrava, Waves Vienna, Eurosonic i Liverpool Sound City. W lutym 2019 roku nakładem wytwórni Sub Pop ukazał się singiel „Dream About”.
Jeden z naszych najpopularniejszych muzycznych towarów eksportowych zaprezentuje album „Of the Sun” w pięciu polskich miastach. Trasa koncertowa obejmie również występy m.in. w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Wielkiej Brytanii.gm Talent Agency na terenie Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Australii oraz z agencją ATC Live na terenie Europy.