Opis

TRIBUTE TO TINA TURNER „WHAT’S LOVE GOT TO DO WITH IT?”
WARSZAWA, COS TORWAR
DATA: 4.01.2020
➡️ BILETY: http://bit.ly/TributeToTina_Warszawa

Fani Tiny Turner muszą przygotować się na solidną dawkę silnych emocji! Koncert „What’s Love Got To Do With It?” to nowe, porywające show, poświęcone twórczości jednej z największych legend muzyki rozrywkowej.

Trudno dziś znaleźć choć jedną osobę, która nie zna przebojów Tiny Turner. Poza wielkimi hitami diwy, takimi jak „Simply the Best”, „Private Dancer” czy tytułowym „Golden Eye”, pochodzącym ze ścieżki dźwiękowej do jednego z filmów ze słynnej serii o Jamesie Bondzie, jej znakiem rozpoznawczym była burza loków, długie nogi i niewiarygodne pokłady energii, za sprawą której roznosiła największe sceny świata i porywała tłumy.
Niespotykana charyzma i imponujący dorobek artystyczny Tiny Turner zainspirowały producentów wielokrotnie nagradzanego show „Whitney – Queen of the Night” do stworzenia kolejnego widowiska. Teraz „What’s Love Got To Do With It?”, po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu przez zagraniczną publiczność, wreszcie wyrusza w trasę po Polsce!

W postać jednej z najwybitniejszych wokalistek naszych czasów wcieli się wspierana przez 10-osobowy zespół muzyków, piękna i utalentowana Elesha Paul Moses, zwyciężczyni brytyjskich edycji programów „X-Factor „oraz „The Voice”.
Podczas polskiego tournée we wspaniałych aranżacjach wybrzmią najbardziej znane i lubiane przeboje. Oprócz już wspomnianych, usłyszymy również m.in. „Proud Mary”, „River Deep”, czy „Nutbush City Limits” oraz wiele innych szlagierów, które artystka wylansowała w ciągu swojej fascynującej, ponad 50-letniej kariery estradowej.
Jeśli dodać do tego wspaniałą oprawę, na którą składają się perfekcyjna choreografia, przepiękne kostiumy oraz niezwykłą grę świateł, otrzymamy prawdziwy muzyczny rarytas, którego po prostu nie można przegapić!

PRODUCENCI:
Cuffe & Taylor jest oficjalnie jednym z 10 topowych brytyjskich promotorów, współpracujących z takimi artystami jak Britney Spears, Rod Stewart, Mariah Carey, Bryan Adams, Noel Gallagher, Michael Ball & Alfie Boe, Cliff Richard czy Little Mix.
Paul Roberts Productions od ponad 30 lat prezentuje pokazy sceniczne w Wielkiej Brytanii. Współpracując z wieloma utalentowanymi artystami, PRP prezentuje szeroki wybór spektakularnych koncertów i show, obejmujący repertuarowo największe hity od lat 60 po czasy współczesne.
Multimedia Organization od 1982 roku organizuje wszystkie najważniejsze trasy koncertowe i teatralne po Europie Środkowo-Wschodniej, będąc pierwszym prywatnym promotorem i agentem w tym regionie. W portfolio firmy znajdują się koncerty legend różnych gatunków muzycznych: Metallica, Iron Maiden, Depeche Mode, Stevie Wonder, U2, Genesis, AC/DC, Sting czy Tina Turner.