Opis

Jedyne profesjonalne targi sztuki z limitem ceny (do 5 tys. zł). Najbardziej popularne wydarzenie związane ze sztuką w Polsce.

Przyjdź i zabierz do domu, co Ci się podoba! Nie musisz znać się na sztuce. Gwarantujemy, że wszystko, co kupisz, będzie miało wartość artystyczną (obowiązuje ścisła selekcja wystawców).

W Targach wezmą udział renomowane polskie galerie i wybrani artyści. Przedstawione zostaną różne gatunki sztuki współczesnej: od malarstwa, grafiki, poprzez fotografię, rzeźbę, aż po tkaninę, video art i street art.

Druga edycja to jeszcze więcej dobrych i niedrogich dzieł sztuki współczesnej, więcej przestrzeni ekspozycyjnej, dłuższe godziny otwarcia.

Dodatkową atrakcją będą spotkania edukacyjne prowadzone przez ekspertów i artystów. Harmonogram spotkań zostanie ogłoszony w październiku.

Partnerzy imprezy: Elmax, Universal Express, BoConcept, OKK!, Leonarda Art Gallery, ewaiwnetrze.pl

Patroni medialni: Artinfo.pl, Auxioner, Czas na Wnętrze, Design Alive, designteka.pl, Dobre Wnętrze, Fashion Magazine, Fashionpost, Law Business Quality, Magazif, M jak Mieszkanie, Polisz Design by Kate & Co., Rynek i Sztuka, Weranda, WhiteMad, Urządzamy.pl

Impreza biletowana. Bilety są do kupienia online (15 zł), będą też do nabycia na miejscu (20 zł).

Więcej informacji oraz zakup biletów na stronie http://www.targisztukidostepnej.pl/

Zgłoszenia artystów, galerii oraz firm, które chciałyby nawiązać współpracę, pod adresem: [email protected]

Organizatorkami Targów są Ewa Mierzejewska i Lena Szwed-Strużyńska.