Opis

Już 24 listopada w Teatrze Palladium w Warszawie wystąpi Adam Van Bendler ! I jego 90 minutowy program „Światło w tunelu” !

Adam to człowiek który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i… wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. W tym programie dowiemy się co siedzi w głowie introwertyka który po 5 latach bytowania w depresyjnej Skandynawii, w obawie przed samobójem powraca do ojczyzny by postawić wszystko na jedną kartę. Jeszcze nie wie, że ta karta to tylko jopek, którym sam się staje się w obliczu prawdziwej wojny. Wojny kart pobrudzonych tanim keczupem społecznych oczekiwań i tłuszczem własnych lęków. Choć opis wręcz ocieka populistyczną głębią i tanią hipsterską apaszką z Pepco, to jednak wiadomo, że nie zabraknie tu znów słodko-gorzkich, niszczących od łez żartów i dziwnych hipotez w stylu do którego przyzwyczaił nas Adam.

Prowadzenie: Paweł Bakteria
Support: Damian Skóra

Start: 20:00
Bramy: 19:00
Cena: 40 zł w przedsprzedaży / 50 zł w dniu wydarzenia

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/40702/Warszawa/Adam+Van+Bendler+Stand-up+Prezentuje/

https://biletyna.pl/stand-up/Stand-up-Adam-Van-Bendler-Swiatlo-w-tunelu/Warszawa?fbclid=IwAR0TfTdoJDPu_6M-W3ExvprZEHn0Xna8HxHvziCQwd0nqymdZeplqSgv8gY

Do Zobaczenia !