Opis

Good Walk przedstawia:

PARIS The Show – The Great French Songs

Fenomenalny musical w wykonaniu francuskich gwiazd!
największe francuskie szlagiery: Edith Piaf Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Joséphine Bakery, Yves Montand

W rolę Edith Piaf ponownie wcieli się zjawiskowa wokalistka
Anne Carrere, znana z Piaf Le Spectacle / Piaf the Show,

Partie męskie wykonuje Jules Grison Officiel, znamy z roli Charles Aznavour w musicalu Formidable Aznavour, l’histoire d’une légende

Tu film zapowiadający trasę https://bit.ly/2KKui7l
——————————————————————————————-
PARIS The Show

Wspaniały musical, wyprodukowany przez twórców Piaf Le Spectacle / Piaf the Show, powraca po sukcesie z 2016 roku. W programie najsłynniejsze francuskie piosenki z repertuaru artystów: Edith Piaf, Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Josephine Baker, Gilbert Becaud czy Yves Montand! Paris! The Show to fenomenalny musical, oddający hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lat 40-tych i 50-tych. Spektakl przenosi widzów w świat najsłynniejszych paryskich scen muzycznych i kabaretów, w dzielnicę Montmartre. Musical przygotował i wyreżyserowała Gil Marsalla Pro, autor i twórca znakomitego spektaklu Piaf! The Show, który z wielkim powodzenie był wystawiany kilkakrotnie w Polsce i w ponad 50 krajach na całym świecie. Gwiazdą Paris! The Show jest obdarzona pięknym głosem Anne Carrere, doskonale znana polskiej publiczność z niezapomnianej kreacja Edith Piaf z Piaf! The Show. Podczas spektaklu usłyszymy zarówno jej interpretację piosenek Edith Piaf, jak też innych francuskich szlagierów, w duecie z wokalistą Jules Grison Officiel, znamy z roli Formidable Aznavour, l’histoire d’une légende i wokalistką Stephanem Impoco. W programie usłyszymy 30 najbardziej znanych francuskich piosenek najsłynniejszych artystów sceny francuskiej: Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Yves Montand i wspominanej już Edith Piaf, w interpretacjach: Annie Carrere, Jules Grison i Stephanie Impoco, którym towarzyszy zespól i tancerze! Całość dopełni bogata oprawa wizualna i scenografia. Spektakl potrwa 2 godziny i składać się będzie z dwóch odsłon przedzielonych 20 minutową przerwą.

Od chwil premiery Paris! The Show był wystawiany na 3 kontynentach! Musical doczekał się wydawnictwa płytowego. W Polsce po raz pierwszy gościł w 2016 roku, wyprzedając sale koncertowe w Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu. Honorowy patrona nad trasa objął Ambasador Francji w Polsce. W grudniu artyści do Polski, przybędą prosto z amerykańskiego tourne!

Zobacz fragment widowiska:
https://www.youtube.com/watch?v=ZoUsSKXYwsw
https://www.youtube.com/watch?v=PKxoh5_p0Ug

Więcej informacji: www.paris-lespectacle.com
——————————————————————————————-
Paris! The Show – trasa w Polsce

nd. 8.12 Warszawa – Teatr Polski
pon.9.12 Poznań – Sala Ziemi
wt. 10.12 Łódź – Klub Wytwórnia
śrd. 11.12 Gdańsk – Filharmonia Bałtycka

więcej występów niebawem!
——————————————————————————————-Bilety/ tickets:
Ticketmaster Polska: https://bit.ly/2XNiwBJ
ebilet.pl: https://bit.ly/2LDy70h
biletyna.pl: https://bit.ly/2XMOTAm
MyBenefit: https://bit.ly/2OKEOAz
oraz sklepach sieci Media Markt, a od sierpnia w Kasie Teatr Polski w Warszawie Bilety dostępne również w programie Mybenefit, można płacić punktami.

Organizator Good Walk