Opis

Weterani i pionierzy street punka w Polsce!
One Way System to zespół, który niezaprzeczalnie należy do czołówki punka ze szczyptą Oi! i pomimo wielu zmian personalnych przez niewiarygodne 40 lat nadal utrzymuje się na powierzchni.
I że po latach Thomas Couch, Andrew Wilkinson, David Crabtree i Jay Susel nie stracili swojego młodzieńczego wigoru pod żadnym względem świadczy ich nowy album.
All systems go!

LAZY CLASS
LAZY CLASS – załoga Oi! street punk z Warszawy powstała w 2013 roku. Rok później wydali własnym sumptem singla „Better Life”, którego następnie wznowiła firma Rebellion Records. Od tamtej pory chłopaki sporo koncertowali zarówno w Polsce jak i poza jej granicami (Niemcy, Irlandia, Rosja, Białoruś). W 2015 roku Rebellion Records wydało ich mini album „Hell of San Domingo” na kompakcie a nieco później ukazała się ich split Epka z Max Cady.
Po 5 latach działalności i sporej ilości wydawnictw zespół zdecydował się na wydanie pełnego albumu. Płyta o tytule „Interesting Times” wydana została na CD oraz winylu za sprawą Contra Records, Oldschool Records i TNT Tunes.
14 premierowych utworów Lazy Class przynosi solidną porcję melodii wspartych punkową energią i nowoczesnym brzmieniem, a w warstwie tekstowej tematykę socjo-polityczną niestroniącą od wątków osobistych. Po serii koncertów promujących album w składzie zespołu zaszły zmiany i grupa obecnie trenuje w nowym składzie. Na koncercie zobaczymy ich po raz pierwszy w nowym składzie.

25.10.2019
Klub Pogłos
ul. Burakowska 12
start: 19:00
przedsprzedaż: 50 złotych https://goingapp.pl/evt/2124928/one-way-system / w dniu koncertu 60 złotych