Opis

Koncert zespołów Whorrecane, Hope, Ballbreaker.
Bilety przedsprzedaż: 20pln
W dniu koncertu: 30pln

Przedsprzedaż biletów w linku poniżej:
http://sinfinityclothing.com/produkt/bilet_9_11/

Zapraszamy na ucztę po latach:)

Zespół Whorrecane to czwórka doświadczonych i przetyranych przez ścieżkę muzyczną wariatów kochających to co robią. Po krótce to mieszanka wybuchowa muzyków grających w zespołach Chain Reaction, Exlibris, Vedonist, Lostbone, Afterload. Duże doświadczenie koncertowe, sceniczne i muzyczne sprawia, że walec nietuzinkowej i bezkompromisowej mieszanki turla się dalej.

Działalność zespołu zapoczątkowali Barton i Dani postanowili oni kontynuować buszowanie i zakrapianie razem po zawieszeniu działalności zespołu Chain Reaction.
Do składu dołączył Toper oraz Schröder.
Debiutancki krążek ujrzał światło dzienne w 2019r.
Obecnie zespół planuje koncerty na jesień i wiosnę a pierwszy raz będzie go można zobaczyć w stołecznym klubie Riviera Remont już 09.11. 2019r. u boku zespołów Hope i Ballbreaker.

Skład:
Bartosz Barton Szarek – śpiewak
Daniel Dani Lechmański – gitara, śpiewak
Piotr Toper Torbicz – tłoczenie basu
Daniel Schröder Szreder – perkusja

HOPE jest zespołem bardzo dobrze znanym polskiej scenie muzycznej. Przez cały okres swojej działalności odniósł wiele sukcesów, między innymi zagrał ogromną ilość koncertów w Polsce jak i za granicą (Czechy, Bułgaria, Rosja, Niemcy, Szwajcaria). Wielokrotnie obecny na scenach Przystanku Woodstock, LuxFest oraz wielu mniejszych festiwali. Występował u boku takich gwiazd jak Limp Bizkit, Body Count, Suicidial Tendencies, Hactivist. Obecnie publiczność może pamiętać zespół po występach w X edycji programu Must be the Music Tylko Muzyka gdzie zajął drugie miejsce w ścisłym finale.
Jest to tylko cząstka osiągnięć HOPE. Po więcej informacji odnośnie koncertów, wydawnictw, teledysków zespół zaprasza na oficjalną stronę: hopefan.tv

BALLBREAKER – zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine.
Mimo skojarzeń metalowych, Ballbreaker to czysty je**ny rock ’n’ roll.
Zespół powstał w kwietniu 2017 roku z inicjatywy Rafała i Tomasza Sekulak oraz Miśka Ślusarskiego. Po wakacjach 2018 skład zasilił basista Kamil Podgórski oraz wokalista Tomasz „Trzeszczu” Trzeszczyński, znany min. z udziału w „Voice of Poland”.
Pierwszy koncert Ballbreaker odbył się w stołecznej Proximie w styczniu 2019- materiał video z tego wydarzenie dostępny jest na youtube.
Obecnie zespół kończy pracę nad materiałem na pierwszą płytę, która powinna zostać nagrana jeszcze w tym roku.
Członkowie zespołu

Tomasz Trzeszczyński – lead dancer
Rafał Sekulak- guitars, vocals, kinky solos Tomasz Sekulak – guitars, vocals, pills
Kamil Podgórski – bass, shaker
Misiek Ślusarski – drums, booze, bras collector