Opis

ADA Puławska prezentuje!

JARS – desperacki i brudny noise rock z Moskwy. Brzmienia z połowy lat 90-tych oraz dotkliwe teksty o ciemnych stronach życia małego człowieka spełniającego swoje marzenia na przekór dojmującej codzienności.

https://jars.bandcamp.com
https://www.youtube.com/user/FUCKTHEJARS

The Spouds – alternative, post hc, Warszawa

https://trzyszostki.bandcamp.com/album/now-or-whenever
https://www.youtube.com/channel/UC1aZ7KSK7Yk8xcoRmubgQRg

Wrong – emo, punk, Warszawa

https://www.youtube.com/watch?v=bnhdHQS7pk0

Szczegóły wkrótce!

****
*Czym jest ADA Puławska?

ADA Puławska to mieszczący się przy ulicy Puławskiej 37 w Warszawie Aktywny Dom Alternatywny, pełniący funkcję autonomicznego centrum społeczno-kulturalnego. Swoją działalność ADA Puławska opiera w całości na oddolnej aktywności społecznej. Przyjmując zasadę non-profit, przy Puławskiej 37 stworzona została przestrzeń wspierająca niekomercyjne działania społeczne i kulturalne, inicjowane przez niezależne jednostki, grupy i organizacje. Wszystkie osoby zaangażowane w ADA Puławska działają tu jako wolontariusze i wolontariuszki, w ramach kolektywu zorganizowanego niehierarchicznie i podejmującego decyzje bazując na zasadach demokracji uczestniczącej.

Obecnie w ADA Puławska funkcjonują: świetlica, sala koncertowo-teatralna, kino, galeria V9, freeshop (wymiennik), warsztat, sala lekcyjna (Autonomiczna Przestrzeń Edukacyjna), ogródek miejski oraz pracownie i warsztaty, z których można korzystać bezpłatnie.

* Jak się z nami skontaktować?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz do nas wiadomość na adres ada.event[at]riseup.net (koncerty, wydarzenia) lub pulawska37[at]riseup.net . Możesz też przyjść na nasze spotkanie, żeby przedstawić swój pomysł na wydarzenie lub opowiedzieć o swojej inicjatywie. Zapraszamy w każdą środę o 20:30 (prosimy wcześniej zapowiedzieć się mailowo).

* Gdzie sprawdzić co dzieje się na Adzie?

www: http://adapulawska.noblogs.org
fb: https://www.facebook.com/adapulawska
www APE: http://ape-edu.org
fb APE: https://www.facebook.com/ape.edu
fb V9: https://www.facebook.com/galeriav9

lista mailingowa: pulawska37[at]riseup.net
mail (koncerty, wydarzenia): ada.event[at]riseup.net