Opis

Deerhunter Booking oraz klubokawiarnia Chmury zapraszają na pierwszy w Warszawie koncert nowojorskiej formacji black metalowej IMPERIAL TRIUMPHANT.

IMPERIAL TRIUMPHANT [Nowy Jork] [Black Metal/ Progressive Black Metal/ Avant-Garde Metal]

Mglisty nowojorski, awangardowy metalowy zespół Imperial Triumphant na nowo definiuje dźwiękowe mroki na nowym ambitnym albumie „Vile Luxury”. Imperial Triumphant to burzliwe, szalone podejście do eksperymentalnego hałasu i progresywnego black metalu. Chaos, menażeria i niebezpieczeństwa miasta kolidują z jego reputacją majestatu i ekstrawagancji. Zespół stara się zobrazować zestawienie między wysoko rozwiniętym społeczeństwem a rozkładem miast. „Nasze miasto jest jak trup giganta”. Zespół wyjaśnia: „To, co kiedyś było tak jasne, wspaniałe i spektakularne, jest teraz wypełnione chciwymi robakami wijącymi się w kierunku ich„ sukcesu ”. Nie popieramy tego ani nie jesteśmy przeciwko. Gramy tylko dźwięki Nowego Jorku, gdy słyszymy je.” „Vile Luxury” łączy w sobie różne elementy muzyczne, które dobrze wpisują się w tradycję muzyki w Nowym Jorku, monolicie świata zachodniego, ciągłych eksperymentów i zawłaszczania wszystkich rzeczy, które do niej wchodzą, nigdy nie pozostawiając tego samego, co się pojawiło.

VIRULENT SCOURGE [Warszawa] [death metal, thrash metal]
Bandcamp: https://virulentscourge.bandcamp.com/releases?fbclid=IwAR3699xj8rvoD3XyjmTM7Cxy5KjjmXFbIld3EyRTidiaRT6j2dSYL8PdFfc
Instagram: https://www.instagram.com/virulentscourgeband/
FB: https://www.facebook.com/Virulent-Scourge-1614378135371086/

Zespół od blisko dziesięciu lat tworzy muzykę agresywną, szybką i potężną, traktuje o plagach, dosłownie i w przenośni, które patologicznie zmieniają współczesny świat.
Koncert będzie prapremierą materiału, który na przestrzeni lat rodził się i dojrzewał w niejednym zatęchłym pomieszczeniu.
I będzie to dobry koncert.

Bilety: https://goout.net/pl/bilety/imperial-triumphant/vfbf/  40 PLN w przedsprzedaży/ 50 pln w dniu koncertu.