Opis

Po sukcesie pierwszej edycji GCCE zapraszamy do udziału w kolejnej. Gamedev & Creative Careers Expo 2019 odbędzie się w listopadzie w Warszawskiej Szkole Filmowej i Kinie Elektronik. Jest to jedyne takie miejsce dla osób poszukujących pracy bądź chcących rozwijać swoje kariery w branży gamedev i sektorach pokrewnych. Poza samymi targami, zapraszamy na konferencję poświęconą perspektywom rozwoju rynku pracy w branżach kreatywnych, a także cykl prezentacji “Why not to join us?” dla zwiedzających. W edycji 2018 udział w roli Partnerów i Wystawców wzięły takie firmy jak Techland, QLOC, CD Projekt RED, GOG.com, People Can Fly, Klabater, Nordcurrent, 11 bit Studios, Wacom, Narra, Walkabout, Immersion czy Varsav Game Studios.

Zachęcamy do skorzystania z okazji i bezpośredniego kontaktu z ponad tysiącem osób chcących rozwijać swoje kariery w branżach kreatywnych, ze szczególnym uwzględnieniem gamedevu. Wystawcy będą mieli okazję spotkać poszukujących pracy i zleceń programistów, grafików, ilustratorów, animatorów, specjalistów marketingu i PR, testerów, designerów, muzyków, tłumaczy, analityków czy producentów.

Szukasz pracy? Chciałbyś rozpocząć przygodę z niezwykle dynamiczną i kreatywną branżą jaką jest gamedev? A może jesteś specjalistą poszukującym nowych wyzwań? Koniecznie odwiedź Gamedev & Creative Careers Expo 2019. Zapoznasz się bezpośrednio z ofertą studiów tworzących gry wideo, podwykonawców dla branży, wydawców, agencji PR, firm IT, dystrybutorów, nawiążesz nowe kontakty i znajomości – zarówno na stoiskach, jak i podczas prezentacji w ramach „WHY NOT TO JOIN US?”.

WSTĘP DLA GOŚCI JEST BEZPŁATNY PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI ON-LINE!