Opis

Z miłości do sztuki❤, plakatów?, ilustracji i grafik powstało wydarzenie ?Festiwal Plakatów, który odbędzie się 21-22.09.2019?w Centrum Praskie Koneser?. Festiwal Plakatów to przede wszystkim wydarzenie lifestyle’owe stworzone dla miłośników printów w samym sercu starej Pragi. W trakcie imprezy odbędą się: ✔pokazy, ✔konkursy, ✔wernisaże, ✔koncerty, a całości dopełni ?„Bitwa na Murale”?. Festiwal Plakatów to okazja na wyszukanie wyjątkowych plakatów, ilustracji i grafik, które pasują do Twojej osobowości, jak również do wnętrza Twojego domu. Do zdobycia będą prawdziwe perełki, numerowane, limitowane edycje grafik.

Festiwal Plakatu to czas? na poznanie wyjątkowych polskich artystów?, zakup ich dzieł i oglądanie ich twórczości na żywo.
?Zapraszamy na ?wernisaż prac ilustratora Tomka Pieńczaka TPienczak.
?Przez dwa dni festiwalu na ścianach Konesera będziemy świadkami „Bitwy na Murale”? w wykonaniu Alka Morawskiego Lis Kula i Maciek Polak, a zwycięzcę poznamy podczas finału w niedzielę.
?Nie zabraknie wernisaży, dobrej muzy?? i najlepszych produktów z branży lifestyle?.

Festiwal Plakatów to wydarzenie, na które zjeżdżają graficy i ilustratorzy z całej Polski?. Dwa dni festiwalu to komfort dla artystów i odwiedzających.

Przyjdź?, wyszukaj i kup wyjątkowy plakat?, czy wymarzoną grafikę. Wydarzenie odbywa się w ramach wydarzenia Tattoo Art Festiwal. Bilet upoważnia do uczestnictwa w obu wydarzeniach.

Festiwal Plakatów oraz Tattoo Art Festival to impreza dla ludzi celebrujących życie, odważnych, ceniących jakość i wyrażających siebie poprzez pełną swobodę i sztukę.

Impreza towarzysząca: Food Truck Festival „Koneser Smaków”, Plac Konesera. ???????????
Razem zamykamy sezon letni!?

Gdzie: Warszawa, Centrum Praskie KONESER, Laboratorium
Kiedy: 21-22.09.2019r.
Godziny?: sobota 10:00-20:00, niedziela 10:00-19:00
Bilety: Kub bilet na ebilet.pl?
__________________
Chcesz pokazać swoje prace podczas FP? Skontaktuj się z nami:
[email protected]