Opis

Spektakl o możliwości bycia sobą w świecie, w którym tożsamość człowieka tworzą liczne, często sprzeczne ze sobą narracje. Tekst jest zbudowany z fantazji, obiegowych opinii i wizerunków medialnych aktorek i aktorów. Aktorzy grają tu siebie samych wyobrażonych przez kogoś innego. Nie mając możliwości sprostowania informacji na swój temat pozostają uwięzieni w swoich przypadkowych i fragmentarycznych tożsamościach które przenikają się z ich prywatną prawdą. Spiętrzenie ról sprawia, że nie wiadomo już do kogo należą wypowiadane ze sceny kwestie.

Od autorki: Rozmontowujemy sytuację teatralną aby wejść w bliskość z widzami i samymi sobą. Absurd sytuacji, którą stworzyliśmy jest sposobem na wymknięcie się poza obręb oczekiwań i schematów. W naszej pracy wielokrotne wywracaliśmy wszystko do góry nogami i doświadczaliśmy płynącej z tego wolności, która jak mamy nadzieję, udziela się naszym widzom.

__________________

tekst i reżyseria: Anna Karasińska
współpraca dramaturgiczna: Magdalena Rydzewska
choreografia: Marta Ziółek
asystentka reżyserki: Ewelina Pankowska

obsada:
Rafał Maćkowiak, Maria Maj, Ewelina Pankowska, Adam Woronowicz

_________________________

▼ Terminy:

5 listopada 2019, g. 19:00
6 listopada 2019, g. 19:00
7 listopada 2019, g. 19:00

_________________________

▼ Bilety:

70 zł (normalny)
30 zł (ulgowy)
30 zł (wejściówka)

kup bilet on-line: http://bilety.trwarszawa.pl
rezerwacja: [email protected], tel. 22 480 80 08

_________________________

Spektakl zrealizowany w ramach projektu Teren TR, wspierającego rozwój nowych talentów teatralnych. Młody TR to nurt programowy, na który – obok Terenu TR – składają się takie projekty jak np. Teren Warszawa, Debiut TR, rezydencje artystyczne, gościnne pokazy prac dyplomowych i spektakli, czy przedstawienia repertuarowe, do realizacji których zapraszani są debiutujący twórcy i twórczynie. TR Warszawa pełni rolę artystycznego schronu, w którym młodzi artyści i artystki mogą eksperymentować i realizować swoje pomysły na teatr. W ramach programu Młody TR w ostatnich sezonach artystycznych swoje spektakle zrealizowali m. in. Anna Karasińska („Ewelina płacze” i „Fantazja”), Piotr Trojan („Grind/r”), Magda Szpecht („Możliwość wyspy”), Wojciech Blecharz („Soundwork”, „Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady”), Katarzyna Kalwat („Holzwege”, „Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady”), Małgorzata Wdowik („Piłkarze” i „Strach”), Jędrzej Piaskowski („Puppenhaus. Kuracja”, „Dawid jedzie do Izraela”), Klaudia Hartung-Wójciak („Chinka”) oraz Grzegorz Jaremko („Woyzeck”).