Opis

Black Veil Brides po 5 latach wraca na jedyny koncert do Polski! Amerykanie wystąpią 9 czerwca w warszawskiej Progresji!

Black Veil Brides
9.06.2020 g.19:00
Warszawa / Progresja

?Bilety: 125-150zł
https://www.biletomat.pl/metal/black-veil-brides-warszawa-8834/  , https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/black-veil-brides/  , Eventim.pl, Going., empik bilety, GoOut, Media Markt

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

❌ Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

?W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

BLACK VEIL BRIDES (Sumerian Records/Hollywood,CA) – rock, heavy metal, glam

W czasach, kiedy o muzyce rockowej mówi się, że umarła, teledyski Black Veil Brides zostały wyświetlone ponad 500 milionów razy, a krążek „Vale”, czyli ostatnie wydawnictwo zespołu, doszedł do pierwszego miejsca na liście Bilboard’s Top Hard Rock Albums. Wyniki te dosadnie pokazują, jaką renomą cieszy się kwintet z Kaliforni.
Wspólnie z nową wytwórnią, Sumerian Records, Black Veil Brides zaczyna nowy rozdział za sprawą dwóch nowych singli: „Saints of the Blood” oraz „The Vengeance”. Zważywszy na ich siłę oraz przebojowość, utwory te ze spokojem można stawiać w jednym rzędzie z największymi hitami zespołu, jak m.in. „In the End”, „Heart of Fire” czy „Coffin”.
Po 5 latach BVB powraca do Polski, a o ogromnym wyczekiwaniu na zespół przez polską publikę świadczy fakt, że teledyski Amerykanów zostały wyświetlone w naszym kraju ponad 2 miliony razy na przestrzeni ostatniego roku.

? https://www.facebook.com/Blackveilbrides/
? https://www.instagram.com/blackveilbrides/

?”In the End”: https://www.youtube.com/watch?v=f0EQlIzPowM
?”The Vengeance”: https://www.youtube.com/watch?v=5_xva_RUkr0
?”Saints of the Blood”: https://www.youtube.com/watch?v=gb038mbK3Uc
____________________________________________________