Opis

Hammerfall, jedna z najlepszych power metalowych formacji na dwóch koncertach w Polsce! ?

16 sierpnia ukaże się najnowszy album Hammerfall, ”Dominion”, a z końcem stycznia zespół wyruszy w europejską trasę koncertową, która promować będzie to wydawnictwo. W roli supportu zobaczymy Battle Beast oraz Serious Black – Official.

Metal Mind Productions
zaprasza

Hammerfall
+ Battle Beast
+ Serious Black

18.02.2020 – Warszawa, Progresja
19.02.2020 – Kraków, Studio

Otwarcie bram: 19:00
Start: 19:30

? Ceny biletów (w przedsprzedaży/ w dniu koncertu):
Warszawa: 120 /140 zł
Kraków: stojące – 120/ 140 zł; siedzące – 140/160 zł

? Bilety dostępne na stronach:
➡️ http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)
➡️ www.eventim.pl
➡️ www.ebilet.pl
➡️ www.biletin.pl

ℹ️ Informacje o sprzedaży biletów:
tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82
e-mail: [email protected], www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa: 32 / 253 71 82, [email protected]
http://shop.metalmind.com.pl

„Dominion” to już jedenasty album w dorobku HammerFall, a drugi w barwach Napalm Records. Płyta ukaże się 16 sierpnia i promuje ją utwór „(We Make) Sweden Rock”. Oscar Dronjak, gitarzysta zespołu: “Dobra nie oznacza, że jest wystarczająco dobra, musi być świetna. To stwierdzenie jak mantra przyświecało nam przy pracach nad każdym aspektem tej płyty, od pisania piosenek i prób po produkcję oraz partie każdego członka formacji. Rezultatem jest właśnie ‘Dominion’, potężna siła natury, której nie można powstrzymać. Gdy ją usłyszysz, zrozumiesz”.
Na płycie znajdzie się 12 kompozycji, a okładkę zaprojektował znany artysta Samwise Didier.
Zespół wystąpi na największych letnich festiwalach muzycznych (m.in.Wacken Open Air), a następnie koncertować będzie za Oceanem. Klubowa europejska trasa koncertowa rozpocznie się 30 stycznia występem w Bremie i potrwa do 23 lutego. HammerFall na Starym Kontynencie wspomagać będą dwa zespoły: Battle Beast oraz Serious Black.
Joacim Cans,wokalista grupy, tak mówi o nadchodzącej trasie koncertowej: “Dobra nie oznacza, że jest wystarczająco dobra, musi być świetna – to stwierdzenie dotyczy również nadchodzącej trasy koncertowej. Towarzyszyć nam będzie nie tylko, jako gość specjalny, jeden z najbardziej obiecujących zespołów metalowych, Battle Beast, ale też wspierać nas będzie Serious Black. W wielu miastach zagramy także w większych salach koncertowych oraz na arenach, gdzie zaprezentujemy największą i najbardziej zapierającą dech w piersiach produkcję w historii. Nie możemy już doczekać się spotkania z niesamowitymi fanami HammerFall w całej Europie. Jeśli w przyszłym roku będziesz mógł wziąć udział tylko w jednym koncercie, to właśnie to jest ten występ, który możesz wybrać!”