Opis

otwarcia drzwi : tba
Niemen Inaczej : 20.30

? Bilety od 79* do 209 zł
na stronie ebilet.pl pod tym linkiem https://bit.ly/2Ktq8SG oraz w kasie Teatru Roma

*79 zł cena biletu dla osób niepełnosprawnych.
Kontakt dla osób niepełnosprawnych, które chcą zamówić bilety na koncert: [email protected]
*****
Koncerty z trasy „Niemen inaczej” przyciągnęły wielotysięczną widownię w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi, Gdyni, Szczecinie i Wrocławiu. Na specjalnie na życzenie widzów artyści wystąpią ponownie, w jednym z najważniejszych miejsc w Warszawie – Teatrze Roma.
Będzie okazja by posłuchać nieśmiertelnych piosenek Czesława Niemena. Wybitni wokaliści: Natalia Niemen, Janusz Radek i Sławek Uniatowski, Stanisław Soyka oraz nowe intrygujące ujęcie szlagierów Mistrza, gwarantują niezapomniane muzyczne emocje.

Rok 80. lecia urodzin Czesława Niemena wciąż świętujemy z jego piosenkami. Wiosną w niemal 20 koncertach trasy „Niemen inaczej” uczestniczyło ponad 20 tysięcy widzów. To sukces, który pokazuje jak ważną postacią dla polskiej piosenki był Czesław Niemen.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. „Pod Papugami”, „Sen o Warszawie”, „Jednego serca”, „Wspomnienie”, „Bema pamięci żałobny rapsod”, „Czy mnie jeszcze pamiętasz”, a także utwory z późnego okresu twórczości mistrza. W niezwykłym finale koncertu zabrzmi duet Czesława Niemena i jego córki Natalii Niemen w najważniejszym protest songu w historii polskiej muzyki rozrywkowej „Dziwny jest ten świat”.

Koncert „Niemen inaczej” to niepowtarzalna szansa, by usłyszeć ponadczasowe piosenki Czesława Niemena w nowym, intrygującym brzmieniu i aranżacjach.

Skład artystyczny:
Natalia Niemen
Sławek Uniatowski
Janusz Radek
Stanisław Soyka